środa, 16 lutego 2011

Wiesiołek lekarski

Zadziwiający lifting twarzy zawarty w kapsułce i używany przez największe gwiazdy, które nie chcą operacji plastycznej.
POLECAMY:

Joanna odkryła ten sekret zupełnie przypadkowo. Jak na ironię losu jej największy wróg - migrena okazała się w tym wypadku zbawienna. Od lat szukała skutecznego sposobu na osłabienie tych koszmarnych bólów głowy. Ataki migreny były nie do zniesienia i na dodatek wykluczały ją z życia zawodowego. Jak tu myśleć o jakiejkolwiek karierze zawodowej jeśli pięć-sześć dni w miesiącu musiała spędzić w ciemnym pokoju. Kiedy powiedziałam jej o wiesiołku dwuletnim a właściwie o oleju z wiesiołka dwuletniego nie miała ochoty na kolejne nieudane próby. Z drugiej strony była gotowa zrobić wszystko, żeby choć trochę ulżyć sobie w cierpieniu. Joanna wiedziała, że musi się uzbroić w cierpliwość i wykazać aptekarską sumiennością, żeby odczuć choćby cień poprawy. Tak więc stosowała olej z wiesiołka dwuletniego systematycznie przez cały miesiąc. I po miesiącu... No cóż. Po miesiącu spotkała ją po raz pierwszy od lat zasłużona nagroda. Osiągnęła sukces i to sukces z ogromnym bonusem.

olej z wiesiołka dwuletniego Olej z wiesiołka dwuletniego nie tylko osłabił nieznośne bóle głowy, ale w ramach dodatkowej nagrody odmłodził twarz Joanny o dobre 10-15 latek. To naprawdę niewiarygodne. Po zmarszczkach nie zostało ani śladu, a przecież jeszcze kilka tygodni temu miała ich naprawdę sporo. Martwiła się, że jej twarz, szyja i dekolt tak szybko się starzeją. Zmienił się również koloryt skóry. W zasadzie trudno tak dokładnie opisać zmiany. Po prostu wygląda teraz na tyle młodziej, że koleżanki nie bardzo chcą wierzyć, że nie "szarpnęła się na jakiś grubszy zabieg".

Doradziłam Joannie stosowanie oleju z wiesiołka dwuletniego ze względu na migrenę. Nie powiedziałam jej wobec tego, że może go stosować również zewnętrznie. Po prosu trzeba przekłuć kapsułkę i posmarować skórę olejkiem. Kiedy stosujesz olej jednocześnie od wewnątrz i zewnętrznie efekty w postaci pięknej, gładkiej skóry jeszcze szybsze i lepsze.

Olej z wiesiołka dwuletniego pomaga w bardzo wielu kłopotach ze skórą. W grę wchodzą nie tylko zmarszczki i przebarwienia skóry. Można go stosować po d oczy - byle bez przesady, bo skóra pod oczami nie lubi zbytniego obciążenia. Wystarczy wobec tego lekko musnąć ją olejkiem. Regularne stosowanie oleju z wiesiołka dwuletniego zregeneruje blizny np. po trądziku lub gronkowcu, zlikwiduje trądzik, egzemę a nawet liszaje. Myślę, że dla wielu z nas ważne jest również i to, że wiesiołek dwuletni wzmacnia włosy i ogranicza wypadanie włosów. Dziewczyny . Jeśli wykażecie się cierpliwością będziecie zachwycone wyglądem swojego biustu, zwłaszcza jeśli macie ochotę zobaczyć w lustrze nieco bardziej jędrne piersi.

Marta jest kosmetyczką. Zna dziesiątki przeróżnych sekretów i zabiegów zapewniających młodość. Na tym polega jej praca. Nie ma mowy o pomyłkach i nieskutecznych zabiegach - nie z jej klientkami. Kapsułki z olejem z wiesiołka dwuletniego są dla Marty podstawą. Marta wie, że w grę wchodzi tylko ten właściwy, dobrze sprawdzony i pewny model - olejek bez zanieczyszczeń, zbędnych dodatków i rzecz jasna wyłącznie tłoczony na zimno. Każda jej klientka regularnie zajada suplement z wiesiołkiem dwuletnim i wszystkie muszą być zadowolone. Trudno się dziwić, zwłaszcza, że większość klientek Marty musi pięknie i młodo wyglądać, bo na tym polega ich praca. W końcu wszyscy lubimy oglądać piękne i olśniewające kobiece twarze.


Ocena: Bądź pierwszy!


Komentarze Bądź pierwszym, który skomentuje ten artykuł!

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:


Adres email:Wpisz kod z obrazka
Visual CAPTCHA

NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY Z TEJ KATEGORIIINNE ARTYKUŁY TEGO AUTORA
» Trądzik młodzieńczy » Menopauza i klimakterium? Tylko spokój może Cię uratować.
» Jak poprawić wygląd włosów? » Do czego potrzebne są antyoksydanty?
» Zadziwiający lifting twarzy zaw... » Leczenie prostaty - pomogą suplementy diety
» Krem rozjaśniający skórę » Anoreksja. Jak rozwiązać ten trudny problem?
» Płyn na porost włosów » Jak zdobyć eliksir młodości?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz