poniedziałek, 14 lutego 2011

Skuteczna terapia sokami

zy po zjedzeniu obiadu, nie czujesz się zmęczony i z chęcią byś poszedł spać? Chcesz wiedzieć czemu się tak dzieje?

POLECAMY:

Nasz organizm każdy posiłek musi zmienić do postaci półpłynnej, proces ten zabiera nam dużo energii, dlatego tez po zjedzeniu nie mamy siły na nic.

Najlepiej przyswajalną formą pożywienia są płyny, a w szczególności soki które zawierają ogromne pokłady witamin i substancji odżywczych. Witaminy w nich zawarte od razu są dostarczone do układu limfatycznego, dlatego też terapia sokami jest szczególnie polecana dla oczyszczenia organizmu. Aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość substancji odżywczych, musieli byśmy codziennie zjeść spora ilość różnych warzyw i owoców. Pobożne życzenie ale nie do zrealizowania z trybem jaki prowadzi większość Polaków.

Terapia sokami aby była odpowiednio przeprowadzona i przyniosła oczekiwane efekty, na początku jeszcze przed rozpoczęciem sokoterapii musisz posiąść wiedzę na temat wszelkich składników odżywczych, z których będziesz przygotowywać lecznicze soki.

Terapia sokami wbrew pozorom jest bardzo prosta do przeprowadzenia, filozofia na jakiej sokoterapia się opiera to wyciskarka, bioceramiczna – z technologią Twin Gear >– pozwala na wyciśnięcie soku czystego bez obaw, że z urządzenia przedostały się jakiekolwiek substancje chemiczne. Musimy być świadomi, że obecne na rynku wyciskarki ze stali nierdzewnej czy stare sokowirówki nie nadają się do przeprowadzenia skutecznej terapii sokami. Owe urządzenia wg licznych badań pozyskują znikomą ilość witamin i minerałów, nie są w stanie pozyskać tyle witamin, enzymów co wyciskarka.

Terapia sokami i wyciskarka pozwala nam na zadbanie o swoje ciało w zaciszu własnego domu, bez zbędnych wydatków, zmarnowanego czasu czy nerwów. Przy użyciu wyciskarki pozyskujemy sok z wybranych owoców i warzyw, pamiętajmy, że wyciśnięty sok możemy przetrzymywać ok. 1-2 dni w lodówce, ale najbardziej odżywczy jest od razu po wyciśnięciu.

Poniżej przedstawię szczegółowo korzyści jakie daje terapia sokami:

- Możesz spać spokojnie jeżeli obawiałaś się możesz przedawkujesz, gdyż jeżeli nawet wypijemy dziennie dużą ilość soków, to nadmiar i tak wydalimy.

- Terapia sokami bazuje na sokach wyciśniętych z warzyw i owoców, gdyż posiadają one biologicznie czynne enzymy, które dbają o przemianę biochemiczna w organizmie.

- Witaminy i minerały z soków trafiają już po 15 min do krwiobiegu i są przyswajalne w 90%.

- Terapia sokami jest niezastąpiona przy odchudzaniu, błonnik zawarty w sokach ułatwia trawienie.

- Terapia sokami jest jak terapia odmładzająca, soki neutralizują wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.

Skuteczność terapii sokami jest udokumentowana wieloma badaniami i zadowoleniem wielu osób, przekonaj się już dziś i ty , niczym nie ryzykujesz, a na pewno zyskasz!!!

Zadbaj o swoje zdrowie, już dziś!!


Ocena: Bądź pierwszy!


Komentarze Bądź pierwszym, który skomentuje ten artykuł!

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:


Adres email:Wpisz kod z obrazka
Visual CAPTCHA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz